Datum vložení

vložen před 14 dny

Kontaktní osoba

Sabina Víchová

Lokace

Moravskoslezský kraj, Frýdlant nad Ostravicí

Mzda

35 000 Kč

Popis

A02 z:24/6/2020 (ZamK)
Náplň práce:
- zajistit a definovat industiralizaci projektů dle BATZ a zákaznických standardů
- příprava technické dokumentace, vývojového diagramu, PFMEA, plánu údržby
- vizuální pomoc
- základní programování nebo modifikace montážní linky
- práce dle systému EMS
- trvalé zlepšování stávajících výrobních postupů a výrobních technologií s ohledem na ekonomické, kvantitativní cíle dle standardů BMS
- aktivní spolupráce s mateřskou společností.
Výhodou:
- anglický jazyk na úrovni C2
- hindský jazyk na úrovni C2
- znalost čtení výkresové dokumentace a znalost "automotive" standardů.
Požadujeme:
- základní schopnosti v oblasti programování výhodou
- schopnost samostatně organizovat a řídit svou práci, rozhodovat
- proaktivnost, týmový duch
- ochota cestovat, výsoká flexibilita
- koncepční myšlení
- profesionální chování.
Nabízíme:
- vhodné i pro absolventy škol
- 25 dní dovolené, příspěvek na stravování, výuka cizích jazyků hrazená zaměstnavatelem, firemní notebook a mobilní telefon.
Kontakt emailem.

Profese

Strojírenští technici přístrojů, strojů a zařízení