Datum vložení

vložen před 10 dny

Kontaktní osoba

Milan Dušek

Lokace

Ústecký kraj, Český Jiřetín

Mzda

22 000 Kč - 25 000 Kč

Telefon

Popis

PRODAVAČ/-KA ELEKTROMATERIÁLU
Náplň práce:
Odpovědnost za chod procesů spojených s prodejem
Komunikace s koncovými zákazníky, příprava zboží do objednávek, přímý prodej.
Práce na PC - MS Office, Pohoda
Požadujeme:
Minimálně SŠ vzdělání
Dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování
Iniciativu, samostatnost, odpovědnost za svěřené úkoly
Vysoké pracovní nasazení, vstřícnost, spolehlivost, pečlivost, schopnost práce pod tlakem a zvládání stresu
Znalost práce na PC
Nabízíme:
Práci na hlavní pracovní poměr
Práci v menším kolektivu
Dlouhodobé a perspektivní zaměstnání
Pracovní poměr na dobu určitou, následně neurčitou
Finanční ohodnocení odpovídající funkci a odvedené práci.
HLÁSIT SE: Dušek Milan, e-mail: milan@elektropaloucek.cz - zaslat životopis, k projednání doporučenky si lze domluvit osobní schůzku mailem + zaslat životopis

Profese

Prodavači elektrotechniky, elektroniky a domácích potřeb