Směny:

Dvousměnný provoz

Datum vložení

vložen před 1 měsícem

Kontaktní osoba

Dana Podlasová

Lokace

Moravskoslezský kraj, Ostrava

Mzda

18 200 Kč - 24 000 Kč

Místo výkonu práce: OD Kaufland, "PRIMA PEKÁRNA", Vítkovická 3278/3, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava 2
1. kontakt: e- mailem prace@semag.cz, telefonicky dohodnutí osobního pohovoru s manažerem prodejen p. Podlasovou - 730 188 446

Pro novou provozovnu otevřenou v prosinci 2019 přijmeme kolegyně a kolegy na pozici prodavač/ka - pokladní.
Zaučení bude probíhat na stávajících provozovnách v Ostravě.

Náplň práce:
- příprava, vypékání a prodej pekárenských výrobků
- příprava obložených baget, polévek a kávy
- znalost práce na obchodních pokladnách a praxe s prodejem pečiva výhodou

Požadujeme:
- pracovní morálku, komunikativnost a příjemné vystupování
- manuální zručnost, zodpovědnost, spolehlivost, chuť pracovat, učit se novým věcem
- zdravotní průkaz pro práci s potravinami a výborný zdravotní stav

Benefity: příspěvek na rekreaci zaměstnanců, firemní akce

Nástup možný IHNED!

Profese

Prodavači potravinářského zboží