Datum vložení

vložen před 24 dny

Kontaktní osoba

Marie Košíková

Lokace

Olomoucký kraj, Radíkov

Mzda

20 000 Kč - 25 000 Kč

Telefon

Popis

Náplň práce:
objednávání, příjem, výdej a prodej náhradních dílů a příslušenství. Zajištění vysoké kvality práce, aktivní a atraktivní prezentace nabídky dílů a příslušenství zákazníkům.

Požadujeme:
min. SŠ/SOU s technickým zaměřením; zkušenost na obdobné pozici výhodou; znalost práce na PC; řidičský průkaz sk. B; pečlivost, odpovědnost, aktivní přístup k práci; spolehlivost a loajalitu; trestní rejstřík bez záznamu

Nabízíme:
práci s nejmodernější automobilovou technikou v příjemném, dynamickém kolektivu; zázemí moderní, prosperující společnosti; osobní rozvoj a další vzdělávání; bonusy/prémie; slevu na firemní výrobky/služby; závodní stravování a vzdělávací kurzy

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním profesního životopisu s fotografií na e-mail: kariera@ppautocentrum.cz

Profese

Obchodní referenti