Tento inzerát už neplatí, vyhledejte aktuální:

Datum vložení

vložen před 22 dny

Kontaktní osoba

Aleš Koblížek

Lokace

Královéhradecký kraj, Borová

Mzda

21 000 Kč - 31 000 Kč

Telefon

Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný IHNED. Pozice je vhodná i pro absolventy/absolventky.

Pracovní náplň: psaní popisků k produktům, vytváření produktů na webu; práce v administračním systému, úprava fotografií; testování nových produktů; spolupráce na marketingových aktivitách; spolupráce s ostatními kolegy napříč celou firmou.

Požadavky: dobrá znalost českého jazyka (pravopis, stylistika); znalost anglického jazyka; copywrittinigové schopnosti (psaní článků na web); zodpovědnost, spolehlivost, logické myšlení, samostatnost, pečlivost, flexibilita a kreativita; výhodou znalost programů - Adobe Acrobat, Photoshop/Gimp; znalost práce na PC (MS Office: Word, Excel), základy HTML.

Nabízené výhody: zaměstnání stabilního zaměstnavatele; možnost uplatňovat své zkušenosti, nápady a znalosti; příjemný pracovní kolektiv; možnost vyzkoušení produktů doma; zaměstnanecké benefity (stravenky, 5 týdnů dovolené, zaměstnanecké slevy na produkty).

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete svůj životopis s průvodním dopisem na e-mail: koblizek@robotworld.com

Profese

Specialisté v oblasti propagace a reklamy