Datum vložení

vložen před 12 dny

Kontaktní osoba

Jiří Mareš

Lokace

Ústecký kraj, ÚSTÍ NAD LABEM

Mzda

25 000 Kč

Popis

Místo výkonu práce: Mozartova 60, Ústí nad Labem.
Hledám programátora Ústí n/Labem nebo v okolí " Plný úvazek, Částečný úvazek " na tvorby E-shopu / WWW stránek
Náplň práce:
Ze začátku budeš dostávat menší úkoly, kterými se naučíš nové věci a zároveň nám pomůžeš
Budeš se učit od odborníků, kteří ti kdykoliv rádi pomohou
Časem budeš pracovat na velkých projektech a na vývoji
Požadujeme:
Znalost PHP
HTML+CSS
JavaScript
MySQL
Nabízíme:
Částečný úvazek nebo zaměstnanecký poměr (HPP), případně spolupráci na ŽL
Odpovídající platové ohodnocení
Mladý a přátelský kolektiv, v průběhu roku školení dle vlastního výběru
Možnost osobního rozvoje v IT společnosti s vysokým růstovým potenciálem
Kontakt:
telefonicky si sjednat osobní jednání.

Profese

Programátoři počítačových aplikací specialisté