Směny:

Pružná pracovní doba

Vhodné pro:

OZP

Datum vložení

vložen před 11 dny

Kontaktní osoba

Rostislav Hellstein

Lokace

Moravskoslezský kraj, Závišice

Mzda

20 000 Kč - 50 000 Kč

Telefon

Popis

z: 24.6.2020
Náplň práce:
Příprava podkladů a projekce ČOV a inženýrský sítí, technické kreslení
Jednáním s investory a úřady - inženýring (stavební povolení + územní řízení)
Vhodné i pro absolventy
Požadujeme:
Vzdělání min. SŠ nebo VŠ - obor pozemní stavby popř. vodohospodářské stavby
Znalost AUTOCADu nebo jiného (výkresový prostor)
Samostatnost při řešení projednání ÚR+SP
Komunikativní, spolehlivý, kreativní, ŘP sk. B
Nabízíme:
Přístup rodinné firmy
Zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející společnosti s mezinárodním působením
Odborná školení, profesní růst v oboru
Práci v perspektivním oboru - moderní technologie pro čištění vody
Notebook, mobilní telefon, příspěvek na dopravu
Platové ohodnocení dle vlastního nasazení a výsledků + bonusy
+ příplatky za kvalitu a kvantitu odvedené práce + prémie za jednotlivé projekty

Zájemci zasílejte své životopisy na e-mail: dec@hellstein.cz

Profese

Strojírenští technici projektanti, konstruktéři