Tento inzerát už neplatí, vyhledejte aktuální:
Směny:

Pružná pracovní doba

Vhodné pro:

OZP

Datum vložení

vložen před 0 měsíci

Kontaktní osoba

Ing. Gabriela Macková

Lokace

Plzeňský kraj, Halže

Mzda

24 000 Kč - 33 000 Kč

Popis

Místo výkonu práce. Tachov, Pivovarská 281, 347 01
Vhodné také pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity a osoby zdravotně znevýhodněné.
Pracovní náplň: komplexní řízení a administrace projektu Místní akční plán vzdělávání II. pro ORP Tachov

-vytváření komunikační strategie a budování kapacit (koordinace vzdělávacích aktivit v regionu atd.), redakce zpravodaje, aktualizace webových stránek, PR projektu;
- zpracování analýz a návrhových opatření pro oblast vzdělávání, vedení realizačního týmu projektu, zajištění aktivity Řídícího výboru, kontrola věcného plnění aktivit projektu členy odborného týmu;
-zpracování průběžných a monitorovacích zpráv projektu, komunikace s poskytovatelem dotace.

Požadujeme:
- aktivní samostatný přístup, dobré komunikační a organizační schopnosti, spolehlivost, flexibilita, odpovědnost, schopnost práce v týmu, příjemné vystupování, pečlivost, analytické myšlení, schopnost operativního řešení problémů
- velmi dobrou znalost práce na PC (zejména MS Office);
- řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič).

Výhodou:
-zkušenosti v oblasti vzdělávací politiky nebo veřejné správy;
-orientace v oblasti účetnictví;
-praxe v oblasti vzdělávání (i neformálního) dětí do 15 let;

Možnost prodloužení pracovního poměru.

Profese

Odborní asistenti v administrativě