Tento inzerát už neplatí, vyhledejte aktuální:

Datum vložení

vložen před 0 měsíci

Kontaktní osoba

Martin Antal

Lokace

Moravskoslezský kraj, Ostrava

Mzda

60 000 Kč

21419 Ostatní specialisté v oblasti průmyslového inženýrství
ZamK
Pracoviště: Vratimovská 689/117, Ostrava - Kunčice

Náplň práce: zodpovídá za realizaci vybraných investic, koordinuje a řídí vybrané opravy, zajištuje investiční činnosti ve své oblasti působnosti, spolupracuje na přípravě plánu investičního rozvoje, monitoruje investiční projekty, připravuje rozpočtovou a projektovou dokumentaci, dohlíží na dodržování bezpečnostních předpisů během realizace investic.

Požadovaný profil: všeobecná znalost hutního průmyslu, min. Bc. vzdělání technického či ekonomického směru, znalost anglického jazyka, základní znalost českého jazyka, min. 5 let praxe na obdobné pozici, zkušenosti s řízením investičních projektů, zkušenosti s vedením projektových týmů.

Ostatní specialisté v oblasti průmyslového inženýrství a v příbuzných oblastech