Směny:

Pružná pracovní doba

Datum vložení

vložen před 5 dny

Kontaktní osoba

Mgr. Markéta Demlová

Lokace

Olomoucký kraj, Klokočí

Mzda

25 000 Kč - 50 000 Kč

Nástup možný IHNED. Projektový manažer pro oblast Plzeň a České Budějovice.

Náplň práce:
Analýza trhu, vyhledávání obchodních příležitostí, zakázek; Prezentace společnosti a jejích výrobků; Vytváření a předložení nabídek zákazníkovi; Uzavírání objednávek a smluv, úspěšně dokončený prodej; Péče o stávající klienty, řešení jejich požadavků, reklamací.

Požadujeme:
řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič, flexibilitu, spolehlivost a schopnost důsledné a samostatné práce, příjemné a profesionální vystupování, organizační a prodejní dovednosti, aktivní přístup, schopnost dobré komunikace se zákazníky, praxe v oboru výhodou.

Nabízíme:
zázemí prosperující společnosti, příjemné pracovní prostředí, závodní stravování, odměny, služební auto, telefon, notebook

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: demlova@el-lumen.cz

Profese

Obchodní zástupci