Směny:

Pružná pracovní doba

Datum vložení

vložen před 12 dny

Kontaktní osoba

Bc. Staniowská, Ing. Cidlíková

Lokace

Moravskoslezský kraj, Staré Město

Mzda

17 970 Kč - 23 280 Kč

Popis

A11 z:12/9/2019
Náplň práce:
- zajišťování provozu objektů výcvikového a školícího zařízení (včetně ubytovacích a stravovacích prostor)
- zabezpečení údržby a oprav jednotlivých zařízení a budov (včetně údržby zeleně a komunikací v areálu, zabezpečení servisu některých technických a vyhrazených technických zařízení, zámečnické práce, opravy kovových částí nábytku apod.)
Požadujeme:
- praxe minimálně 3 roky.
- odborná způsobilost podle § 6 vyhlášky č. 50/1978 Sb., o odborné způsobilosti v elektrotechnice, ve znění vyhlášky č. 98/1982 Sb., tzv. pracovník pro samostatnou činnost
- řidičský průkaz skupiny B
- samostatnost, spolehlivost.
Výhodou:
- řidičské oprávnění skupiny C a T, svářečský průkaz, osvědčení pro práci s motorovou pilou.
Nabízíme:
- stravenky, dovolená 25 dní, osobní ohodnocení.
Kontakt telefonicky, e-mailem viz výše.

Profese

Provozní zámečníci, údržbáři