Směny:

Dvousměnný provoz

Datum vložení

vložen před 15 dny

Kontaktní osoba

Hozák

neuvedeno

Mzda

16 980 Kč - 24 780 Kč

Popis

MÍSTO VÝKONU PRAHA

Národní divadlo přijme do dvousměnného provozu oddělení všeobecné údržby Stavovského divadla provozního elektrikáře.

Náplň práce:
- provádění periodických kontrol, údržby a oprav elektroinstalace objektů, elektrického příslušenství strojoven vzduchotechniky a kotelen;
- zajištění odstranění závad a výměna vadných součástí;
- provádění periodických kontrol, údržby a opravy rozvaděčů včetně kompenzace.

Požadavky:
- vyučení v oboru elektro;
- praxe min. 5 let;
- platná vyhláška 50/1978 Sb. min. § 6.

Nabízíme:
- práci na plný úvazek ve směnném provozu (ranní a odpolední směny);
- pracovní poměr na dobu určitou - možnost prodloužení na neurčito;
- atraktivní divadelní prostředí;
- pracoviště v centru Prahy;
- 25 dnů dovolené;
- příspěvek na stravování formou stravovací karty;
- příspěvěk na penzijní a životní pojištění (při splnění podmínek);
- příspěvek na sport/kulturu/volný čas (při splnění podmínek);
- příspěvek na dovolenou (při splnění podmínek);
- zvýhodněné vstupenky na vybraná představení.

Nástup:

ihned

Bližší informace podá pan Pavel Hozák, tel. 737 205 527, e-mail: p.hozak@narodni-divadlo.cz.
V případě zájmu neváhejte s odpovědí a zašlete životopis na e-mail: p.hozak@narodni-divadlo.cz.

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY :

- příspěvěk na stravování formou stravovací karty;
- příspěvěk na penzijní/životní pojištění (při splnění podmínek);

Profese

Stavební a provozní elektrikáři