Datum vložení

vložen před 16 dny

Kontaktní osoba

Bc. Rumjana Linhartová

Lokace

Liberecký kraj, Příšovice

Mzda

24 000 Kč - 25 000 Kč

Telefon

Popis

Náplň práce:
Provádění odborných prací na vyhrazeném elektrickém zařízení a hromosvodech,
Práce na zjišťování a odstraňování závad,
Provádění kontrol, revizí, oprav elektrického ručního nářadí a spotřebičů,
Obsluha energetických zařízení,
Držení pohotovostí dle stanoveného harmonogramu.
Výhodou pro Vás bude, pokud umíte pracovat na počítači - na uživatelské úrovni a jste samostatný, precizní, přesný a zodpovědný.
Požadavky: minimálně výuční list v oboru elektro. Řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič; odborná způsobilost dle vyhlášky 50/1978 Sb. - minimálně §6.
Nabízené výhody: 13. a 14. mzda, stravenky, zvýhodněný mobilní tarif pro vlastní potřeby i rodinné příslušníky, další vzdělávání, preventivní lékařská péče, placené zdravotní volno - až 3 dny na rok a další individuální výhody.
Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, s možností v dalším roce na dobu neurčitou
Hlásit se e-mailem

Profese

Stavební a provozní elektrikáři