Směny:

Nepřetržitý provoz

Datum vložení

vložen před 17 dny

Kontaktní osoba

Ing. Robin Čejka Ph.D.

Lokace

Zlínský kraj, Otrokovice

Mzda

32 000 Kč - 39 000 Kč

Telefon

Popis

Pracovní náplň:
– manipulace el. zařízení;
– inspekční činnost v rozvodnách NN a VN;
– odstraňování vzniklých závad a poruch na el. zařízení;
–kontrola chodu kompresorů, elektrofiltrů.
Požadavky na uchazeče:
– vzdělání - v oboru elektro vyučen nebo maturita;
– platná elektrotechnická kvalifikace dle §6 nebo §7 dle vyhlášky 50/78 Sb.;
– znalost prací na NN a VN zařízeních;
– orientace v elektrických zařízeních;
– znalost schémat a čtení výkresové elektrotechnické dokumentace;
– praxe na obdobné pozici alespoň 2 roky;
– samostatnost, zodpovědnost, pečlivost.
Zaměstnanecké výhody: pět týdnů dovolené, závodní stravování, roční odměny, příspěvek na penzijní nebo životní připojištění, atd.
Způsob prvního kontaktu: e-mailem (kariera@tot.cz)

Profese

Stavební a provozní elektrikáři