Směny:

Dvousměnný provoz

Datum vložení

vložen před 5 dny

Kontaktní osoba

Zdenka Kuchařová

Lokace

Moravskoslezský kraj, Vítkov

Mzda

24 500 Kč - 28 000 Kč

Telefon

Popis

*KO: Kuchařová Zdenka, e-mail: smvak@teamio.eu
Přihlášky k výběrovému řízení s profesním životopisem zasílejte do 05.06.2020 na adresu: Severomoravské vodovody a kanalizace Ostrava a.s., oddělení personalistiky a mezd, 28. října 1235/169, Mariánské Hory, 709 00 Ostrava, případně na e-mail: smvak@teamio.eu.
Požadujeme: vyučen v oboru elektro nebo středoškolské vzdělání se zaměřením na elektro, osvědčení minimálně dle §6 vyhl. 50/1978 Sb., (osvědčení pro vysoké napětí výhodou) ŘP sk. B, zdravotní předpoklady pro získání zdravotního průkazu a pro práci ve směnách, spolehlivost a flexibilitu.
Náplň práce: obsluhu a údržbu složitého technologického zařízení úpravny vody Podhradí
. provozní zásahy dle pokynů vedoucího směny a cyklickou údržbu technologického zařízení úpravny vody
. samostatně vykonávat odborné práce při zjišťování a odstraňování závad na elektrickém zařízení, při preventivních kontrolách a běžných opravách elektro částí zařízení
. provádět montážní a údržbářské práce na svěřeném elektrickém zařízení, zajišťovat cyklickou údržbu určeného elektrického zařízení
Nabízíme: práci v konsolidované a úspěšné společnosti, příjemný pracovní kolektiv, finanční odměny při životních a pracovních jubileích, zvýhodněné slevy pro zaměstnance a rodinné příslušníky (telefonní tarify a jiné služby)
Úvazek 37,5 hod., 12 hod. směny v nepřetržitém provozu.

Profese

Stavební a provozní elektrikáři