Datum vložení

vložen před 8 dny

Kontaktní osoba

Ing. Zdeňka Pasáková

Lokace

Královéhradecký kraj, Velichovky

Mzda

30 000 Kč - 35 000 Kč

Do pracovního poměru přijmeme schopného a zkušeného pracovníka/pracovnici na řízení gastro úseku. Požadujeme minimálně SŠ vzdělání s maturitou, praxi v oboru gastronomie a hotelnictví, výborné odborné znalosti, vysoké pracovní nasazení, organizační a komunikační schopnosti, časovou flexibilitu, kreativitu.
Pracovní náplň: řízení a organizace práce v gastro úseku, vedení a kontrola týmu pracovníků, zodpovědnost za ekonomické výsledky řízeného úseku; dohled a kontrola dodržování standardu kvality poskytovaných služeb v gastro provozu; tvorba jídelníčků a receptur; nákup a objednávka zboží, vyřizování reklamací, kontrola správného skladování surovin; zodpovědnost za průběh a výsledek inventur; komunikace se zákazníky a dodavateli.
Nabízíme zajímavou různorodou práci, týden dovolené navíc a další motivační bonusy dle motivačního programu.

Vedoucí provozu v ubytování, stravování a pohostinství (kromě školních jídelen a menz)