Směny:

Dvousměnný provoz

Datum vložení

vložen před 22 dny

Kontaktní osoba

Zdeněk Hellebrand

Lokace

Moravskoslezský kraj, Nová Pláň

Mzda

21 700 Kč

Popis

Místo výkonu práce: Bruntál, Zahradní 44b
Náplň práce, okruh činností:
- obsluha, kontrola a údržba rozvodu vzduchu, chladicích systémů, vodovodních a pneumatických systémů, vzduchotechniky
- instalaterské práce
- běžné opravy převodovek, čerpadel, hydraulických zařízení
- činnosti spojené s běžnou údržbou budov

Požadujeme:
- min. stupeň vzdělání - vyučení ve strojírenském/technickém oboru, oboru instalatér, provozní zámečník
- dobrá orientace v strojní technické výkresové dokumentaci
- znalost hydrauliky
- výhodou - praxe na obdobné pracovní pozic
- ŘP skup. B

Nabízíme:
- zajímavá a perspektivní práce pro velkou, stabilní a rozvíjející se společnost
- důkladné odborné zaučení
- příjemné, nové, moderní pracovní prostředí
- práce ve dvousměnném pracovním režimu
profesní růst, odborná školení, zajímavé platové ohodnocení, poskytování všech příplatků a mzdových zvýhodnění plynoucích z dvousměnného pracovního režimu, měsíční odměny ve výši až 25% ze základní mzdy, náborový příspěvek ve výši 6 000,- Kč (vyplácen postupně), dovolená v délce 4. týdnů - po 1 roce navýšení dovolené o 1 týden, očkování proti chřipce, zvýhodněné volání u mobilního operátora

V případě zájmu můžete kontaktovat osobně na adrese pracoviště, telefonicky, e-mailem.

Z: 23.7.2020

Profese

Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení