Datum vložení

vložen před 0 měsíci

Kontaktní osoba

Jan Olšovský

Lokace

Moravskoslezský kraj, Šenov u Nového Jičína

Mzda

25 000 Kč - 30 000 Kč

Popis

z: 15.03.2019 Zájem o občany jiných států EU.
Pracovní náplň: podpora oprav autoservisu, podpora prodeje autoservisu, provádění STK a emisí, převážení automobilů, zajišťování náhradních dílů, příprava automobilů k prodeji
Požadujeme: řidičský průkaz skupiny B , BE - výhodou, aktivní přístup k práci, dobré organizační schopnosti, komunikační dovednosti, pečlivost, zodpovědnost a samostatnost, orientace na automobilovém trhu
Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, práce v mladém kolektivu, samostatnou, kreativní práci, motivující finanční ohodnocení, zaměstnanecké benefity
Pozn.: znalost automobilů a auto-moto prostředí - výhodou, nástup možný po dohodě
Výhody: firemní akce, možnost si napracovat hodiny, vlastní organizace náplně práce, vzdělávací kurzy, školení, bonusy/prémie, kafetérie, provize z prodeje, sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování.
kontakt: Jan Olšovský, telefonicky na č.: 603 586 925, e-mail: info@jocar.cz

Profese

Technici v ostatních průmyslových oborech