Datum vložení

vložen před 8 dny

Kontaktní osoba

Ing. Jana Hurtová

Lokace

Olomoucký kraj, Samotišky

Mzda

30 000 Kč - 35 000 Kč

Popis

Pracoviště: Hamerská č.p. 681/50, Olomouc.
První kontakt je možný POUZE telefonicky každý den od 10:00 hod. nebo emailem.
ADM Olomouc s.r.o. hledá QA manažera/ku, který/á bude zodpovědný/á za zajišťování systému kvality všech procesů ve společnosti.
NÁPLŇ PRÁCE
- Udržování systému kvality a bezpečnosti potravin a krmiv dle HACCP, ISO 22000 a GMP+
- Zjišťování příčin snížené kvality a navrhování opatření k nápravě
- Podpora certifikace (např. FSSC22000, EFISC, VLOG, Kosher,)
- Provádění interních auditů, zastupování společnosti při externích auditech a kontrolách třetích stran
- Kontrola správné výrobní a hygienické praxe na pracovištích
- Spolupráce s evropským managementem v oblastech kvality, bezpečnosti potravin a krmiv, logistiky a obchodu
- Odpovědnost za vstupní školení nových zaměstnanců v oblasti HACCP, GMP, GHP, ISCC...
- Spolupráce na schvalování dodavatelů pomocných látek do výroby
- Správa dokumentace týkající se kvality
- Zajištění externích analýz dle aktuální legislativy
- Report výsledků místnímu a EU managementu
- Zajištění aktualizace a dostupnosti ČSN pro potřeby podniku
- Zastupování QC manažera v jeho nepřítomnosti
POŽADAVKY
- VŠ (chemického směru/potravinářství/potravinářská chemie, analytická chemie)
- Certifikáty/Zkoušky: interní auditor
- Orientace v potravinářské a krmivářské legislativě
- Znalost systému HACCP
- Znalost systému managementu ISO 9001 výhodou Praxe min. 2 roky na podobné pozici
- AJ aktivně - slovem i písmem
- PC dovednosti (MS Office, program k zadávání objednávek/fakturace)
- Proaktivní, pečlivý a týmový přístup k práci
NABÍZÍME
- Zázemí stabilní společnosti
- Výhodné platové podmínky
- 25 dní dovolené
- Závodní stravování
- Příspěvek na penzijní/životní připojištění
- Zam. výhody: Notebook, mobilní telefon, závodní stravování, wellness program, 25 dní dovolené
V případě Vašeho zájmu kontaktujte: Tel.: 00420 581 800 280, nabory@adm.com

Řídící pracovníci v oblasti kvality a certifikace systémů řízení (ISO)