Datum vložení

vložen před 13 dny

Kontaktní osoba

Mgr. Lukáš Ševčík

Lokace

Olomoucký kraj, Rejchartice

Mzda

22 000 Kč

Do naší redakce hledáme nového kolegu/kolegyni s velkým nasazením a zájmem o průmyslové a byznysové prostředí v ČR, SR i ve světě.

Náplň práce:
- navrhovaní, připravování a zpracovávání příspěvků z průmyslového prostředí, samostatná připrava článků, zodpovědnost za podobu příspěvků
- spoluzodpovědnost za vyváženost a objektivní přístup k událostem, za ověřování zdrojů informací a za dodržování principů novinářské etiky
- sledování dostupných zdrojů aktuální dění v oboru

Požadujeme:
- SŠ/VŠ (ideálně humanitní vědy nebo žurnalistika)
- zkušeností v B2B médiích výhodou
- schopnost pracovat samostatně, výbornou znalost českého jazyka (slovem i písmem)
- excelentní komunikační dovednosti a vyjadřovací schopnosti
- komunikativní znalost anglického jazyka výhodou
- vysokou časovou flexibilitu
- být profesionálem v oboru

Nabízíme:
- odpovídající finanční ohodnocení
- příležitost dostat se do povědomí a získávat cenné kontakty
- příjemné a moderní pracovní prostředí
- pracovní mobilní telefon
Kontakt: telefonicky, e-mailem.

Profese

Redaktoři (kromě technických)