Tento inzerát už neplatí, vyhledejte aktuální:

Datum vložení

vložen před 23 dny

Kontaktní osoba

Ing. Blanka Müllerová

Lokace

Jihočeský kraj, Kvilda

Mzda

19 730 Kč - 28 920 Kč

Odbor: Útvar ředitele, oddělení informačních středisek a environmentální výchovy

Požadované vzdělání: SŠ,VŠ (ekonomické, lesnické, přírodovědné, pedagogické)

Další předpoklady:
Dobré komunikační schopnosti
Časová flexibilita a týmová spolupráce
Ekonomické zkušenosti v oblasti prodeje vítané
Manuální zručnost
Kladný vztah k přírodě, znalost šumavského regionu
Pedagogická praxe vítána
Zdravotní způsobilost
Znalost práce na PC - Word, Excel
Řidičský průkaz skupiny "B"
Znalost cizího jazyka vítána

Náplň práce:
Zajišťuje provoz NC Kvilda. Zajišťuje prodej, objednávání a evidenci prodejních materiálů na NC a denní vyúčtovávání tržby za prodej. Zajišťuje provoz parkautomatu v NC Kvilda. Provádí informační činnost pro návštěvníky - v osobním, telefonickém, e-mailovém a poštovním kontaktu. Provádí monitoring a evidenci návštěvnosti a ostatních ukazatelů činnosti NC. Podílí se na distribuci informačních materiálů. Obsluhuje AV technologie.
Připravuje a realizuje odborné prezentace na téma jelen evropský a rys ostrovid, výukové programy a programy pro veřejnost. Spolupracuje s interními a externími lektory.

9. platová třída

Uzávěrka přihlášek: 17. 9. 2020
Výběrové řízení: 21. 9. 2020

Správa Národního parku Šumava nemá k dispozici služební byt v místě pracoviště.
Dotazy k podrobné náplni práce lze získat u vedoucího oddělení IS a SEV Mgr. Martiny Kučerové - 731 530 447.
Zájemci se mohou přihlásit na adresu blanka.mullerova@npsumava.cz - kancelář ředitele.

Profese

Pracovníci v informačních kancelářích