Tento inzerát už neplatí, vyhledejte aktuální:
Směny:

Pružná pracovní doba

Vhodné pro:

Absolventy

Datum vložení

vložen před 18 dny

Kontaktní osoba

Ing. Kamila Maršíčková

Lokace

Karlovarský kraj, Karlovy Vary

Mzda

25 130 Kč - 37 030 Kč

Telefon

Popis

Kontakt: Maršíčková Kamila Ing., e-mail: kariera@szif.cz
Náplň práce
Terénní inspektor provádí podle stanovených postupů kontroly na místě u žadatelů o dotace EU a z národních zdrojů. Především se jedná o kontrolní činnost v terénu při ověřování dodržování dotačních podmínek u žadatelů zemědělských dotací a následné zpracování kontrolních zjištění, práci s měřící technikou GPS a mapami a přímý kontakt se žadateli.
Požadujeme
- vysokoškolské vzdělání v bakalářském nebo magisterském studijním programu
- způsobilost k řízení motorových vozidel sk. B
- vysoká uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook, PowerPoint)
- přiměřená technická dovednost, odpovídající fyzická zdatnost pro práci v terénu, vysoká zodpovědnost, komunikativnost
- vysoká zodpovědnost, komunikativnost
Nabízíme
- systemizovaná platová třída 12., zařazení podle nařízení vlády č. 304/2014 Sb. ve znění pozdějších předpisů
- pracovní poměr na dobu určitou, zástup po dobu MD/RD
- 25 dní dovolené + 5 dní zdravotního volna navíc
- stravenky v hodnotě 100 Kč/odpracovaný den
- pružná pracovní doba
- přátelský a inspirativní tým odborníků
- mobilní telefon s neomezeným voláním a SMS včetně 1,5 GB internetu
- karta plná benefitů (měsíční příspěvek na sport, cestování, zdravotní péči, kulturu nebo vzdělávání)
- jsme zprostředkovatelem karty MultiSport

Další informace

- termín pro přihlášení: do 5. 8. 2020
- předpokládaný termín nástupu: 1. 9. 2020
- způsob přihlášení do výběrového řízení: životopis včetně motivačního dopisu zasílejte na e-mailovou adresu kariera@szif.cz

Profese

Ostatní specialisté v oblasti zemědělství