Směny:

Pružná pracovní doba

Datum vložení

vložen před 8 dny

Kontaktní osoba

Město Český Těšín

Lokace

Moravskoslezský kraj, Český Těšín

Mzda

19 760 Kč

Telefon

Popis

Stručný popis pracovní pozice:
vedení správního řízení o přestupcích na úseku veřejného pořádku, občanského soužití a majetku a projednávání správních deliktů
Předpoklady:
a) fyzická osoba, která dosáhla věku 18 let, je způsobilá k právním úkonům, ovládá jednací jazyk
b) občan ČR nebo cizí státní občan s trvalým pobytem v ČR
c) bezúhonnost ( § 4, odst. 2 zák.č. 312/2002 Sb.)

Požadavky na uchazeče:
-znalost zák. č. 250/2016 Sb., o odpovědnosti za přestupky a řízení o nich, ve znění pozdějších předpisů, zák. č. 251/2016 Sb., o některých přestupcích, ve znění pozdějších předpisů a zák. č. 500/2004 Sb., správní řád, ve znění pozdějších předpisů
-zkouška odborné způsobilosti úředních osob oprávněných k provádění úkonů správního orgánu v řízení o přestupcích podle zák.č. 250/2016 Sb., o odpovědnosti za přestupky a řízení o nich vítána
-velmi dobrá znalost práce s PC (MS Word, MS Excel, Internet)
-vysoké pracovní nasazení, schopnost týmové práce, samostatnost, iniciativa, velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
-odolnost vůči stresu

Více informací na: http://www.tesin.cz/wp-content/uploads/2016/07/referent-přestupků.pdf

Odborní pracovníci vnitřních věcí státu a konzulárních služeb