Směny:

Pružná pracovní doba

Datum vložení

vložen před 5 dny

Kontaktní osoba

Gabriela Šejvlová

Lokace

Královéhradecký kraj, Blešno

Mzda

20 000 Kč - 28 000 Kč

Telefon

Popis

REFERENT/ REFERENTKA EXPORTNÍHO A OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ
- PP na dobu určitou 1 roku s možností doby neurčité, nástup dle dohody
- Náplň práce: administrativa, vyplňování tabulek pro řetězce, přijímání objednávek na exportním oddělení, vyřizování podkladů s tím spojené, komunikace v anglickém jazyce se zahraničními klienty, tvoření štítků, polepek, tabulek
- Požadujeme: perfektní znalost AJ, kladný vztah k obchodu, přirozená schopnost obchodovat, samostatně vést jednání, znalost ruštiny výhodou, spolehlivé vedení svěřené agendy, platný ŘP sk. B, dobré komunikační a organizační schopnosti, praxe na obdobné pozici vítána
- Nabízíme: příspěvek na stravování
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky.
- V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: g.sejvlova@unioncosmetic.cz

Profese

Obchodní referenti