Datum vložení

vložen před 13 dny

Kontaktní osoba

Bc. Eva Jará

Lokace

Královéhradecký kraj, Borová

Mzda

25 000 Kč

Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení na dobu neurčitou, jednosměnný provoz. Nástup možný ihned. Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky.
Místo výkonu práce: Náchod, popř. Rychnov nad Kněžnou (dle dohody).
Nástupní plat hrubého 25.000,- Kč.

Náplň práce: vedení agendy úrazů; přímý kontakt s inspektorátem práce a s pojišťovnou ohledně pracovních úrazů a odškodnění; evidence a správa dokladů týkajících se BOZP, požární ochrany apod.

Požadavky: SŠ vzdělání s maturitou, trestní bezúhonnost.

Zaměstnavatel nabízí: 5 týdnů dovolené, podnikové stravování, příspěvek na stravování, zaměstnanecké benefity, pomoc se zajištěním ubytování, zaměstnanecký mobilní tarif i pro členy rodiny.

Kontakt: Bc. Jará Eva, tel.: 728 215 931, e-mail: jara.eva@nemocnicenachod.cz

Profese

Obchodní referenti