Tento inzerát už neplatí, vyhledejte aktuální:

Datum vložení

vložen před 0 měsíci

Kontaktní osoba

Ing. Renáta Kameníková

Lokace

Středočeský kraj, Nový Dům

Mzda

17 360 Kč

Pracovní poměr na dobu určitou (zástup za nemoc a následně mateřskou, příp. rodičovskou dovolenou).
Pracovní náplň: zajištění dílčích prací rozpočtového procesu, likvidace cestovních příkazů, účetní práce spočívající zejména v likvidaci došlích faktur, metodická spolupráce s příspěvkovými organizacemi města a zastupování referenta v centrální pokladně města.
Plat: 9. platová třída.
Požadavky: vyšší odborné vzdělání, nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou, schopnost samostatného rozhodování, znalost obecně závazných právních předpisů (zejména zákon č. 128/2000 Sb., o obcích, zákon č. 563/1991 Sb., o účetnictví, prováděcí vyhláška k zákonu o účetnictví pro některé vybrané účetní jednotky, zákon č. 410/2009 Sb., České účetní standardy pro některé vybrané účetní jednotky, zákon č. 250/2000 Sb., o rozpočtových pravidlech územních rozpočtů, vyhláška č. 323/2002 Sb., o rozpočtové skladbě, všechny uvedené v platném znění), znalost práce na PC, flexibilita a spolehlivost.
Výhodou: řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič), praxe ve veřejné správě.
Bližší informace na úřední desce MěÚ Rakovník a na internetových stránkách www.murako.cz

Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace