Směny:

Pružná pracovní doba

Datum vložení

vložen před 9 dny

Kontaktní osoba

Město Český Těšín

Lokace

Moravskoslezský kraj, Český Těšín

Mzda

19 760 Kč

Telefon

Popis

Stručný popis pracovní pozice:
Výkon státní správy na úseku získávání a zdokonalování odborné způsobilosti k řízení motorových vozidel, na úseku evidence vozidel, technik

Předpoklady:
a) státní občanství ČR nebo cizí státní občanství a trvalý pobyt v ČR
b) věk minimálně 25 let
c) způsobilost k právním úkonům
d) znalost jednacího jazyka
e) bezúhonnost (§ 4, odst. 2 zák. č. 312/2002 Sb.)
f) řidičské oprávnění skupiny B v držení minimálně 5 let
g) uchazeč nemá soudem nebo správním orgánem uložen trest zákazu řízení motorových vozidel a v posledních pěti letech mu nebyl takový trest uložen

Požadavky na uchazeče:
-výborná znalost právních předpisů: zák. č. 361/2000 Sb., o provozu na pozemních komunikacích o změnách některých zákonů (zákon o silničním provozu), zák. č. 56/2001 Sb., o podmínkách provozu na pozemních komunikacích, zák. č. 247/2000 Sb., o získávání a zdokonalování odborné způsobilosti k řízení motorových vozidel a o změnách některých zákonů, vše ve znění pozdějších předpisů
-výborná znalost všech konstrukčních částí silničních vozidel
-platný průkaz zkušebního komisaře vítán
-osvědčení o absolvování vzdělávacího školení pro zkušební komisaře vítáno
-praxe ve veřejné správě vítána
-řidičské oprávnění skupin A, C a C+E v držení min. 5 let vítáno
-velmi dobrá znalost práce s PC (MS Word, MS Excel, Internet)
-schopnost samostatného úsudku a rozhodování, výborné komunikační dovednosti, vysoké pracovní nasazení, flexibilita, odolnost vůči stresu, ochota vzdělávat se

Více info: http://www.tesin.cz/wp-content/uploads/2016/07/referent-dopravně-správních-agend_zkušební-komisař.pdf

Profese

Úředníci v oblasti správy průmyslu a dopravy