Datum vložení

vložen před 14 dny

Kontaktní osoba

Gabriela Jánská

Lokace

Jihomoravský kraj, Brno

Mzda

21 000 Kč - 23 000 Kč

Popis

Náplň práce:
»» personální agenda v SZÚ : např. vedení osobních spisů zaměstnanců, příprava podkladů pro
mzdovou uzávěrku, změny v pružných částkách mezd – výpočty prémií, osobních ohodnocení,
chystání podkladů a změn v souvisejících dokumentech apod.
»» uplatnění znalostí legislativy v rozsahu Zákoníku práce
»» práce s personálním a mzdovým modulem informačního systému QI
»» výkaznictví pro statistiky
»» správa benefitů a Stimulačního fondu
»» evidence Dohod o provedení práce a o provedení činnosti
»» vedení smluv – školky, jazykové vzdělávání
»» evidence a zvyšování osobních kvalifikací (zákonná školení)
»» evidence zdravotních prohlídek a pracovnělékařské péče zaměstnanců
»» vedení metodických směrnic ŘLZ (aktualizace) a dodržování nařízení GDPR
»» spolupráce v rámci útvaru i s ostatními zájmovými stranami

Odborné a kvalifikační požadavky:
»» VŠ nebo SŠ vzdělání
»» orientace v legislativě v rozsahu Zákoníku práce a v souvisejících pracovně-právních předpisech
»» základní znalost anglického jazyka
»» pokročilá uživatelská znalost MS Office, znalost programu QI výhodou

Osobnostní předpoklady:
»» spolehlivost, zodpovědnost, přesnost a pečlivost
»» vstřícné jednání a ochota ke spolupráci
»» zkušenosti a praxe v personální oblasti výhodou

Nabízíme:
»» práci ve firmě s dlouholetou tradicí a dobrým renomé na českém i zahraničním trhu
»» 5 týdnů dovolené, stravování ve firmě a další benefity

Přihlášky do výběrového řízení zašlete do 15. července 2020

Kontakt:
janska@szutest.cz
+420 541 120 102
+420 601 594 792

Profese

Personální referenti