Datum vložení

vložen před 21 dny

Kontaktní osoba

Bc. Miroslava Křížová

Lokace

Jihomoravský kraj, Ratíškovice

Mzda

20 000 Kč - 25 000 Kč

Telefon

Popis

Pracoviště: Za Mlýnem 1418, 696 02 Ratíškovice.
Požadujeme: uživatelská znalost práce na PC, základní znalost / přehled o účetních dokladech (objednávka, pokladní doklad, faktura, skladové hospodářství = příjemka / výdejka), aktivní a pozitivní přístup k práci, schopnost efektivní organizace práce, pracovitost, zodpovědnost.
Poznámka: znalost NJ a všeobecné znalosti z účetních programů uvítáme, ale nevyžadujeme!
Nabízíme: nástup možný ihned, vhodné pro absolventy, stabilní a moderní pracovní zázemí v Ratíškovicích, atraktivní mzdové ohodnocení 25 000 - 25 000 Kč, rádi tě zaškolíme, příspěvek na stravování, čtyři týdny dovolené.
Pracovní náplň: vystavování objednávek, faktur, komunikace se zákazníky, správa e-shopu v CZ a DE (např. zakládání produktů, vkládání fotek apod.), pomocné práce spojené s administrativou e-shopu a skladu, komunikace s ostatními odděleními ve společnosti, chystání a kontrola podkladů do účetnictví.
Pokud tě námi nabízená volná pracovní pozice zaujala, životopis prosím zasílej s označením Referent/ka e-shopu na e-mail: krizova@macekasyn.cz.

Profese

Obchodní referenti