Datum vložení

vložen před 22 dny

Kontaktní osoba

Adéla Nováková

Lokace

Liberecký kraj, Liberec

Mzda

18 000 Kč - 25 000 Kč

Popis

NÁPLŇ PRÁCE:
- zajišťování obchodní agendy společnosti
- zajišťování realizace zakázek včetně jejich evidence
- komunikace se zákazníky a spolupracujícími projektanty
- přijímání a vyřizování poptávek, tvorba obchodních nabídek
- vyhodnocování objemů prodejů
- spolupráce na marketingových činnostech: prezentace výrobků projektantům, obecním úřadům
- aktualizace webových stránek
PRACOVNÍ DOBA:
- jednosměnný provoz, PO až PÁ (7-15:30)
POŽADUJEME:
- SŠ nebo VŠ
- spolehlivost, přesnost, zodpovědnost a chuť k práci
- komunikativnost, příjemné vystupování
- angličtina n. němčina na uživatelské úrovni (oba jazyky výhodou)
- uživatelská znalost MS Office
- řidičský průkaz B
NABÍZÍME:
- 18.000 až 25.000 Kč/měs. (včetně příplatků a bonusů), po zapracování možnost platového postupu
- malý přátelský kolektiv
- dotované stravování
Požadovaný nástup: co nejdříve
Informace o firmě najdete na www.ekona.cz
V případě zájmu nám zašlete váš životopis na adresu
EKONA, spol. s r.o., Nitranská 418, 460 01 Liberec nebo na mail ekona@ekona.cz.

Profese

Obchodní referenti