Tento inzerát už neplatí, vyhledejte aktuální:

Datum vložení

vložen před 0 měsíci

Kontaktní osoba

Ludmila Strachoňová

Lokace

Jihomoravský kraj, Brno

Mzda

19 730 Kč

Přihlašujte se e-mailem na ludmila.strachonova@fnusa.cz do předmětu prosím napište "referent Útvaru krizové připravenosti"
Celý inzerát najdete na www.fnusa.cz v sekci Kariéra
Požadujeme:
" vzdělání SŠ/VŠ
" vhodné pro absolventy
" samostatnost, flexibilita, zodpovědnost, pečlivost a loajalita
" dobrá znalost práce na PC
" výborné komunikační dovednosti
" schopnost týmové spolupráce
" vysoké pracovní nasazení
" morální a občanská bezúhonnost
" znalost anglického jazyka
" orientace v krizovém řízení výhodou
" technické zaměření výhodou
" pozice vhodná pro muže
Náplň práce:
Zajišťování agendy ohledně krizové připravenosti, materiálového vybavení a zpracovávání typových činností v rámci řešení krizových situací nemocnice. Jednání s partnery ostatních fakultních nemocnic v oblasti plánu krizové připravenosti, zajišťování součinností s orgány vnější kontroly v oblasti své působnosti.
Provádění činnosti požárního preventisty.
Nabízíme: 5 týdnů dovolené, závodní stravování, flexibilní pracovní doba

Profese

Specialisté v oblasti krizového řízení