Datum vložení

vložen před 11 dny

Kontaktní osoba

Iva Hradilová

Lokace

Kraj Vysočina, Vatín

Mzda

20 000 Kč

Náplň práce: administrativa, podpora vztahů s klienty, podpora obchodní služby, zpracování firemní agendy, poskytování informací o produktech.
Nabízíme: Bohatý systém benefitů, široké možnosti vzdělávání v mnoha oblastech, příjemný kolektiv, plný pracovní úvazek, pevná pracovní doba
Požadavky: trestní bezúhonnost, reprezentativní a příjemné vystupování, min. SŠ vzdělání s maturitou, příležitost i pro absolventy, start kariéry v perspektivním oboru, uživatelskou znalost práce na PC (MS Office, Excel, Word), spolehlivost a zodpovědnost, řidičský průkaz skupiny B - není podmínkou
Výhody: Bohatý systém benefitů, nadstandardní způsob odměňování, fixní mzda, vzdělávání zdarma, pevná pracovní doba.
První kontakt emailem, telefonicky či osobně 8,00 - 17,00 hod.

Profese

Odborní asistenti v administrativě