Směny:

Pružná pracovní doba

Vhodné pro:

OZP

Datum vložení

vložen před 12 dny

Kontaktní osoba

Mgr. Iveta Schöffelová

Lokace

Liberecký kraj, Kryštofovo Údolí

Mzda

18 300 Kč - 26 800 Kč

Popis

Požadavky:
- trestní bezúhonnost
- perfektní znalost české gramatiky
- rychlost psaní na klávesnici - 250 čistých úhozů/minuta
- uživatelská znalost práce s počítačem na velmi dobré úrovni (Word, úprava textu)
Popis pozice:
- administrativní podpora rozhodovací činnosti soudce, práce se spisem, s informačním systémem, zapisování při soudním jednání, vyhotovování soudních rozhodnutí, práce s IS datových schránek
Plat: zařazení v 8. platové třídě
Zaměstnanecké výhody:
- práce v týmu zkušených spolupracovníků
- kvalitní zpracování podle adaptačního plánu
- 5 týdnů dovolené + 5 dnů sick days
- stravenky
- příspěvky z FKSP
- pružná pracovní doba s měsíčním vyrovnáním
- možnosti odborného růstu, pravidelná školení v resortním vzdělávacím zařízení
Zaslat životopis e-mailem nebo se hlásit telefonicky

Profese

Všeobecní administrativní pracovníci