Datum vložení

vložen před 13 dny

Kontaktní osoba

Miluše Kellerová

Lokace

Plzeňský kraj, Střelice

Mzda

30 000 Kč

Tradiční české řeznictví NOVÁK maso - uzeniny s. r. o. přijme ŘEZNÍKA/-CI do své prodejny ve Stodu, ulice Plzeňská (prodejna se nachází v objektu Penny Marketu).
Pracovní doba: PO - PÁ, ranní směna od 6:00 - 14:00 hodin, a 1x za 14 dní ranní směna v sobotu.
Náplň práce:
Bourání, opracování, porcování a příprava masa do pultu, výroba polotovarů dle platných receptur společnosti, kontrola správnosti cen a povinných údajů na cenovkách, prezentace zboží v prodejních pultech dle standardu společnosti, kontrola kvality, čerstvosti zboží, dodržování hygienických zásad, dodržování pravidel HACCP, komunikace a obsluha zákazníků, obsluha pokladny
Požadavky na kvalifikaci:
Odborné vyučení bez maturity v oboru řezník-uzenář, nebo praxi s bouráním a opracováním masa, dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování, zodpovědný přístup k práci, samostatnost, zručnost a pečlivost, zdravotní průkaz
Nabízíme:
Práci ve stabilní české společnosti, zajímavé finanční ohodnocení, MULTISPORT kartu, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, odměnu za práci o víkendech a svátcích, slevové poukázky na nákup zboží, odměna za výročí narozenin, možnost práce i zkrácený úvazek nebo DPP, lázně, zaškolení na prodejně
Telefonický kontakt od 8:00 do 18:00.

Profese

Řezníci a uzenáři