Datum vložení

vložen před 27 dny

Kontaktní osoba

Mgr. Jaroslav Ošťádal MBA

Lokace

Královéhradecký kraj, Česká Skalice

Mzda

25 000 Kč - 45 000 Kč

Pracovní poměr na dobu určitou (po roce prodloužení doby zaměstnání na neurčito), jednosměnný provoz. Nástup možný ihned. Pozice je vhodná i pro absolventy/absolventky a pro uchazeče, kteří mají zájem vykonávat profesi strojvedoucího. Po roce praxe ve firmě zaměstnavatel nabízí možnost rekvalifikace na strojvedoucího.
Místo výkonu práce: Česká Skalice.

Náplň práce: od května do září řízení kolejových vozidel - motorových univerzálních vozů a obsluha zařízení na nich. V zimním období dílenské práce, opravy kolejových vozidel a odstraňování nežádoucí vegetace.

Požadavky: podmínkou vzdělání v technickém oboru, výhodou vzdělání v oboru, časová flexibilita, ochota a chuť pracovat, spolehlivost, bezúhonnost, zdravotní způsobilost k řízení kolejových vozidel dle vyhlášky č. 101/1995 Sb.

Zaměstnavatel nabízí: 5 týdnů dovolené, měsíční i roční prémie.

Kontakt - Mgr. Ošťádal Jaroslav, MBA; tel.: 774 177 094 (od 07:00 hod. do 15:00 hod.), e-mail: info@jarocs.eu (vždy zasílat životopis).

Profese

Řidiči kolejových motorových vozíků a drezín