Směny:

Pružná pracovní doba

Vhodné pro:

OZP

Datum vložení

vložen před 12 dny

Kontaktní osoba

Dana Vítková

Lokace

Královéhradecký kraj, Divec

Mzda

25 000 Kč - 30 000 Kč

Popis

ŘIDIČ / ŘIDIČKA ZÁJEZDOVÉ DOPRAVY
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: Cestování po celé ČR a mezinárodní zájezdy, komunikace se zákazníky
- Požadujeme: Věk nad 21 let, ukončené základní vzdělání, řidičské oprávnění skupiny D
dobrý zdravotní stav, trestní bezúhonnost, výpis z evidenční karty řidiče, profesionální chování a příjemné vystupování, praxe v řízení autobusu minimálně 1 rok
- Výhodou: Řidičské oprávnění skupiny E
- Po nástupu do pracovního poměru Vám uhradíme náklady vynaložené na vstupní lékařskou
prohlídku a psychologické vyšetření;
- Nabízíme: Klimatizované místo řidiče, náš vozový park neustále modernizujeme, moderní zázemí pro řidiče v areálu DP, zázemí stabilní velké společnosti s 90letou tradicí
průměrná mzda řidiče 30.000 Kč, mimořádné odměny dle výsledků hospodaření společnosti
propracovaný systém příplatků (víkendy, svátky, práce v noci, přesčasy atd.), finanční příspěvky na masáže a fitness v areálu DP, příspěvek na penzijní připojištění ve výši 3% z hrubé mzdy
příspěvek na stravování (výběr ze 3 jídel), stravenky, odměny při pracovních a životních výročích, služební stejnokroj, pravidelná školení, 5 týdnů dovolené
samozřejmostí je jistota pravidelného přijmu a možnost zkrácených úvazků, zvýhodněné jízdenky MHD pro Vás i rodinné příslušníky (např. rodiče se dvěma dětmi ušetří na ročním jízdném přes 9000Kč), zvýhodněné ubytování v Hradci Králové
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky, kontaktní osoba: Vítková Dana, tel.: 495 089 231, 495 089 111

Profese

Řidiči autobusů v dálkové přepravě osob