Datum vložení

vložen před 23 dny

Kontaktní osoba

Petra Plucnarová

Lokace

Moravskoslezský kraj, Frýdlant nad Ostravicí

Mzda

16 000 Kč - 21 000 Kč

Popis

C04 z:22/7/2020
Požadujeme:
- platné řidičské oprávnění skl. B, T - aktivní řidič,
- předložení výpisu z RT, zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti (fyzickou zdatnost),
- manuální zručnost, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost.
Náplň práce:
- řízení, domovnické práce včetně odborných řemeslných prací při opravách a údržbě objektu a technického vybavení (údržbářské práce, zahradnické, zednické a zámečnické práce). Nabízíme:
- FKSP stravování, příspěvek na penzijní spoření, roční odměny, osobní ohodnocení, roční bonusy, týden dovolené navíc.
Výběrové řízení bude probíhat ve dvou kolech:
1. kolo - příjem strukturovaných Životopisů na e-mail: p.plucnarova@centrumprzno.cz,
2. kolo - osobní pohovor se zájemci vybranými na základě zaslaných životopisů.
Zájemce do 2. kola budeme sami kontaktovat, tzn. pokud se Vám neozveme s pozvánkou do 2. kola výběrového řízení, znamená to, že jste nebyli do 2. kola vybráni.

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby)