Tento inzerát už neplatí, vyhledejte aktuální:

Datum vložení

vložen před 0 měsíci

Kontaktní osoba

Kateřina Kuchyňová

Lokace

Královéhradecký kraj, HRADEC KRÁLOVÉ

Mzda

17 640 Kč

Popis

ŘIDIČ/-KA
- PP na dobu určitou 6 měsíců, nástup 1.3.2019, příp. DPP (100,- Kč/hod, nepravidelný zástup za řidiče
- Náplň práce: řízení motorového vozidla do hmotnosti 3500 kg, rozvoz drobného materiálu dle stanovených standardů, noční svoz vzorků z laboratorních pracovišť organizace
- Požadujeme: ŘP sk. B, fyzickou zdatnost, bezúhonnost, důslednost, odpovědnost, komunikativnost, spolehlivost
- Nabízíme: stravenky, 5 týdnů dovolené, 2 dny sick days, platové ohodnocení dle platných předpisů pro státní organizaci
- V případě zájmu nám zašlete na e-mail: katerina.kuchynova@zuusti.cz svůj životopis

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných)