Datum vložení

vložen před 16 dny

Kontaktní osoba

Bc. Petr Kohout DiS.

Lokace

Ústecký kraj, Úpohlavy

Mzda

22 000 Kč

Popis

Náplň práce:
Řízení nákladního vozidla (výhodou s hydraulickou rukou či valníkem) řádným a bezpečným způsobem
Vedení záznamů a dokladů o provozu nákladního vozidla a o činnosti řidiče

Požadujeme:
Základní vzdělání, výhodou výuční list v oboru automechanik
Výhodou praxe na obdobné pozici 2 roky (práce s hydraulickou rukou)
Podmínkou řidičský průkaz skupiny C (velkou výhodou E)
Podmínkou profesní průkaz + psychotesty
Výhodou strojní průkaz
Výhodou praxe ve stavebnictví
Pracovitost, manuální zručnost, zodpovědnost, ochotu učit se novým věcem

Nabízíme:
Pracovní smlouvu s možným nástupem ihned či dle domluvy, na plný úvazek, na dobu neurčitou
Nástupní hrubá mzda bude stanovena dohodou dle dosažené praxe a zkušeností

ŽIVOTOPIS S SEBOU NA POHOVOR!

Způsob prvního kontaktu:
- osobně v Po-Čt od 8.00-14.00 hod. po předchozí telefonické dohodě, na pohovor s sebou životopis
- e-mailem
- telefonicky Po-Pá od 8.00-15.00 hod.

Profese

Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)