Datum vložení

vložen před 1 měsícem

Kontaktní osoba

Mgr. Helena Žouželková

Lokace

Olomoucký kraj, Držovice

Mzda

35 000 Kč

Nástup ihned. Osobní kontakt po tel. domluvě paní Mgr. Žouželková tel.: 775 984 890 nebo zašlete životopis na e-mail helena@gamastavby.cz.
Požadujeme SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru, obor pozemní stavby nebo ekonomika a řízení stavebnictví, praxe na pozici rozpočtáře min 5 let, případně ve stavební výrobě výhodou (ne podmínkou), samostatnost, spolehlivost a dobrou znalost práce na PC.
Náplň práce: zpracování rozpočtů a podkladů pro nabídkové řízení a realizace staveb, zpracování výkazů výměr pro nabídkové rozpočty, vícepráce, dodatků včetně jejich ocenění, provádění výpočtů pro nabídkové ceny dle zadání, zajišťování veškerých subdodavatelských nabídek a dodávek do výběrových řízení jak externí, tak na interní subdodávky.

Profese

Rozpočtáři specialisté