Datum vložení

vložen před 17 dny

Kontaktní osoba

Mgr. Barbora Dostálová

Lokace

Moravskoslezský kraj, Ostrava

Mzda

25 000 Kč - 30 000 Kč

Popis

Místo výkonu práce: Na Valše 237/21, Ostrava-Přívoz

1. kontakt e-mailem.

Baví Vás mzdová problematika a máte s touto oblastmi praktické zkušenosti? …. Pak možná hledáme právě Vás!

Co budete dělat
- Vaším úkolem bude zpracování kompletní mzdové agendy (mzdové listy, ELDP, daňová prohlášení …)
- Čekají vás výpočty exekucí, insolvenčních řízení.
- Do vaší agendy spadá kontrola a evidence fondu pracovní doby.
- Nemine vás zpracovávání roční zúčtování daně, nepřítomností, dovolených, náhrad mezd dle Zákoníku práce a Kolektivní smlouvy, náhrad mezd v době pracovní neschopnosti, přesčasové práce, neschopností, přesčasových prací, příplatků, benefitů dle Kolektivní smlouvy, srážek z mezd.
- Zapojíte se do komunikace s příslušnými úřady i napříč odděleními firmy

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
- pohybujete se v mzdové problematice alespoň 5 let, znáte chod a potřeby výrobní společnosti
- máte ukončené SŠ vzdělání, výhodou je ukončené VŠ vzdělání
- s přehledem zpracujete mzdy
- rádi a na úrovni si povídáte s lidmi, umíte jim poradit a dotáhnout věci do konce
-pracujete rádi samostatně, ale umíte se přehodit i na týmovou práci
- Vaše práce je zorganizovaná, i když se případně dostanete do stresu
- na denní bázi užíváte MS Office (tabulky, nabídky, reporty…) a mzdový systém

Co vám můžeme nabídnout
- za vaši praxi Vás patřičně ohodnotíme (vy nám=my vám)
- naším poděkováním za odvedenou práci jsou každoroční bonusy 10 000 Kč
- v práci budete potkávat optimisty, jako jste vy
- budete mít dobrý pocit z toho, že vaše práce má smysl
- dobře se najíte v naší jídelně, a skoro nic za to nezaplatíte
- jsme řádná firma, ne agentura!
- získáte 5 týdnů zasloužené dovolené
- jsme stabilní, už od r. 1847 - nemusíte se bát, že za týden zavřeme nebo vám tři měsíce nepřijde výplata
- máte široký prostor pro osobní život - příjemná pracovní doba 7-15 h
- dohodneme se na Vašem nástupu

Ano, rádi o vás uslyšíme! Pečlivě čteme každý životopis a všem odpovídáme, zda jsme pro ně u nás našli zajímavou pozici. Napište nám.

Profese

Odborní účetní mzdoví