Tento inzerát už neplatí, vyhledejte aktuální:

Datum vložení

vložen před 0 měsíci

Kontaktní osoba

Kateřina Trojáčková

neuvedeno

Mzda

21 000 Kč

Popis

Místo výkonu práce: ČOV Neštěmice, Ústí nad Labem.
Pracovní náplň
" Provádění hydrochemických analýz vzorků vod a vedení dokumentace v akreditované laboratoři
Nabízíme
" Jistotu a stabilitu silné společnosti
" Nadstandardní zaměstnanecké výhody vyplývající z kolektivní smlouvy
" Možnost dalšího profesního vzdělávání
" Dovolená nad rámec zákoníku práce
Požadujeme
" ÚS/USO, preferujeme obor s chemickým zaměřením
" Práce s PC (Word, Excel, Labsys)
" Přesnost, pečlivost
" Zodpovědnost, flexibilita
Nabízíme
Stravenky, dovolená nad rámec ZP, vzdělávací kurzy, příspěvek na životní a penzijní připojištění, zdravotní volno, preventivní lékařská péče a další dle kolektivní smlouvy
Kontakt: na uvedený e-mail.

Chemičtí technici kontroly kvality, laboranti a pracovníci v příbuzných oborech