Datum vložení

vložen před 18 dny

Kontaktní osoba

Jana Kubíková

Lokace

Středočeský kraj, Milovice

Mzda

35 000 Kč - 45 000 Kč

Domelite s.r.o. je členem skupiny Skylux Group. Skylux je belgická firma se stabilním zázemím s 250 zaměstnanci a obratem přes 70 milionů EUR.
Vyrábíme a prodáváme široké spektrum výrobků pro stavební průmysl. Jsme specialisté na řešení denního světla se zaměřením na bodové a pásové střešní světlíky. V této oblasti jsme jedničkou v zemích Beneluxu a významným hráčem v EU.
Rozšiřujeme výrobní závod v Milovicích (Středočeský kraj), kde je také naše hlavní sídlo pro Českou republiku.
Do nově vznikajícího provozu hledáme seřizovače 4 a 5ti osých tyčových obráběcích center.
Profil uchazeče/uchazečky:
- min. SOU nebo SŠ vzdělání technického směru
- praxe na obdobné pozici min. 2 roky
- dobrá znalost MS Office
- pečlivost, samostatnost, odpovědnost
- zkušenosti v dřevozpracujícím průmyslu výhodou
Náplň práce:
- seřizování a obsluha CNC strojů a montážní práce
- po absolvování školení schopnost programovat CNC (dřevo a hliník)
- provádění udržby strojů
- kontrola jakosti
- v případě nepřítomnosti zástup vedoucího výroby
Nabízíme:
- HPP na dobu určitou 1 rok, poté HPP na dobu neurčitou, práci na ranní směnu
- příjemné pracovní prostředí, stabilní kolektiv
- možnost účastnit se externích školení (CNC), stravenky, po odpracování 1 roku dovolená navíc.
Výhody:
- stravenky, dovolená navíc

V případě zájmu nás, prosím, kontaktujte na tel. 770 122 117, případně na e-mailu: sekretariat@skylux.cz

Seřizovači a obsluha číslicově řízených dřevoobráběcích strojů na výrobu dřevěných výrobků