Tento inzerát už neplatí, vyhledejte aktuální:
Směny:

Třísměnný provoz

Datum vložení

vložen před 26 dny

Kontaktní osoba

Dominika Pudlová

Lokace

Olomoucký kraj, Hnojice

Mzda

30 000 Kč - 35 000 Kč

Popis

Pracoviště: Dlouhá č.p. 2152/4, Šternberk.
Co vás čeká:
Budete seřizovat vstřikolisovací stroje, provádět výměnu forem a nastavovat stroj. Budete organizovat činnosti operátorů na lisovně, manipulantů a spolupracovat s údržbou forem.
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
Zkušenosti na obdobné pozici a ochotu pracovat na 3 směny.
Co u nás najdete:
- velmi dobré mzdové ohodnocení
- 25 dní dovolené
- penzijní pojištění (min. 1000 Kč/měsíčně)
- měsíční prémie
- stravování na místě (28 Kč za meníčko - na výběr z 8 jídel)
- podporující tým a stabilita mezinárodní společnosti
a další benefity: parkování, kolárna, kuřácký koutek, nové šatny a umývárny, venkovní posezení, nová klimatizovaná jídelna a kantýna, autobusová zastávka před závodem, vodní fontány v celém závodě a další

Můžeme vám nabídnout volné víkendy a stabilitu mezinárodní společnosti, takže volejte nebo pošlete životopis e-mailem. Těšíme se na Vás!

Kontakt je možný emailem, telefonicky nebo osobně na adrese pracoviště.

Profese

Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů