Tento inzerát už neplatí, vyhledejte aktuální:
Směny:

Dvousměnný provoz

Datum vložení

vložen před 26 dny

Kontaktní osoba

Ing. Martina Cartelli

Lokace

Olomoucký kraj, Samotišky

Mzda

120 Kč

Telefon

Pracoviště: Železniční č.p. 570/6, Olomouc. Nástup možný ihned.
Náplň práce:
- Obsluha lisovacích souprav
- Upínání nástrojů + seřizování nástrojů a lisů
- Měřící a kontrolní činnost
- Manipulace s díly v paletách
- Obsluhuje zdvihací zařízení (jeřábník, vazač)
- Řídí motorové vozíky
Požadujeme:
- Vyučen ve strojírenském oboru
- Samostatnost, spolehlivost
- Práce standardně na 2 směny (v případě potřeb společnosti ochota práce na 3 směny)
Výhodou bude:
- Platný průkaz jeřábníka-vazače, řidiče VZV
- Praxe v automotive
Nabízíme:
- Práci na hlavní pracovní poměr, vhodné i pro absolventy
- Bonusy ve výši až 20 %
- Další benefity (příspěvek na penzijní připojištění, životní pojištění, závodní stravování, MULTI PASS CARD...)
- Mzda 120,- Kč/hod. a příplatky za odpolední, noční směny, hluk, přesčasy
- Jednorázový bonus 5000,- Kč po úspěšném absolvování zkušební doby

Kontakt je možný POUZE emailem.

Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)