Směny:

Nepřetržitý provoz

Datum vložení

vložen před 17 dny

Kontaktní osoba

Ing. Petra Dudková

Lokace

Ústecký kraj, Malá Veleň

Mzda

28 000 Kč

Popis

Místo výkonu práce:
Krokova č.p. 767/6, Děčín I-Děčín, 405 02 Děčín 2

Společnost Karned Tools s.r.o. sídlící v Děčíně se zabývá vývojem a výrobou nástrojů na obrábění kovů a speciálních nástrojů. Vlastníme nejmodernější technologie, 5 a více osá CNC centra, robotizovaná obráběcí centra atd. Tato stabilní, moderní a dynamicky se rozvíjející firma hledá ZKUŠENÉHO SEŘIZOVAČE / OBSLUHU CNC STROJŮ.

Co vás čeká:
• práce v týmu speciálů
• obrábění materiálu na moderních CNC strojích
• stanovení vhodných parametrů řezu, zvolení vhodných nástrojů
• práce dle výkresové dokumentace a technologických postupů

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
• zkušenosti a předchozí praxe na 4 a více osých CNC centrech
• znalost řídícího systému Heidenhain (základy programování v dialogu na stroji)
• znalost řídicího systému OKUMA - OSP P 300 L výhodou
• znalost čtení výkresové dokumentace
• znalost měření a práce s měřidly

Zaměstnanecké výhody:
Práce v zázemí silné a stabilní české společnosti, motivující finanční ohodnocení, moderní pracovní prostředí a vybavení, přátelský kolektiv, zvyšování kvalifikace - interní a externí vzdělávání, jazykové kurzy, příspěvek na důchodové připojištění až do 1.500 Kč, poskytování příspěvku na stravování ve vlastní jídelně, sociální výpomoc zaměstnancům - poskytování bezúročných a nízkoúročených firemních půjček, prázdninový a vánoční bonus, 5 týdnů dovolené, firemní akce, Sick Days, odměna za plnou docházku, poukázky pro nejlepší pracovníky měsíce, roční valorizace mezd atd.

Kontakt: Ing. Petra Dudková, HR Manager, tel. 477 012 560, e-mail: kariera@karnedtools.cz

Profese

Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů