Datum vložení

vložen před 17 dny

Kontaktní osoba

Lucie Křeménková

neuvedeno

Mzda

26 000 Kč

Telefon

Popis

Místo výkonu práce: Praha
Prvotní kontakt: kremenkoval@fsc-ov.cz Svoje CV a motivační dopis zasílejte na e-mailovou adresu: KremenkovaL@fsc-ov.cz
Upozorňujeme na skutečnost, že budeme kontaktovat pouze uchazeče, kteří splní výše uvedené požadavky.
Náplň práce:

- výkon kontrolních činností souvisejících se správou systémů technické ochrany pro klienta;
- zpracovávání pravidelných reportů,
- komunikace, spolupráce, rozvoj a upevňování vztahů s vybranými zákazníky,
- výkon činností při mimořádných událostech s následkem omezení/přerušení provozu zabezpečovacích systémů,
- koordinace činností související s instalací a obměnou zabezpečovacích systémů,
- výkon poradenské a kontrolní činnosti v oblasti systémů technické ochrany,
- řešení reklamací;
- výkon práce Praha a Středočeský kraj

Požadujeme:

- středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání, nejlépe elektrotechnického nebo obdobného technického směru,
- praxe v oboru slaboproudých zabezpečovacích systémů velkou výhodou,
- uživatelská znalost MS Office (MS Word, MS Excel, MS Outlook Express, MS PowerPoint), lepší znalost MS Excel - kontingenční tabulky a grafy výhodou,
- řidičský průkaz skupiny "B", aktivní řidič,
- výborné organizační schopnosti, prezentační a komunikační dovednosti,
- aktivita, iniciativa, flexibilita,
- ochota a smysl ke spolupráci,
- pečlivost a svědomitost,
- odolnost vůči stresu,
- bydliště v Praze, případně okolí.

Nabízíme:

- stabilní zázemí největší poradenské společnosti v ČR v oblasti ochrany osob, majetku, informací a služeb bezpečnostního managementu;
- odpovídající platové podmínky;
- notebook a mobilní telefon;
- příjemný pracovní kolektiv;
- firemní benefity.

Specialisté v oblasti bezpečnostních systémů a ochrany údajů (kromě zabezpečení IT)