Datum vložení

vložen před 15 dny

Kontaktní osoba

Ing. Michaela Holubová

Lokace

Moravskoslezský kraj, Ostrava

Mzda

21 370 Kč

Telefon

Popis

Pracoviště: Kpt. Vajdy 3202/6, O - Zábřeh
1. kontakt e-mailem. Životopisy na e-mail: holubova@tsoj.cz

Hlavní náplň práce:
- servis a opravy zahradní techniky (sekačky, křivinořezy, pily apod.)
- drobné opravy a servis vozového parku

Požadujeme:
- minimální vzdělání vyučení v oboru strojního zaměření
- praxe s opravami drobných strojů a nářadí, automobilů
- řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič, sk. E, T výhodou
- samostatnost, manuální zručnost, technické myšlení

Nabízíme:
Pracovní doba 6.30-15.00 hodin.
Plat dle platové tabulky zaměstnanců veřejného sektoru (dle vzdělání a délky započitatelné praxe).
25 dnů dovolené (cca 21 370 Kč)

Vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné (OZZ).

Mechanici a opraváři zemědělských a lesnických strojů a zařízení