Datum vložení

vložen před 5 dny

Kontaktní osoba

Martina Mašková

Lokace

Liberecký kraj, Dalešice

Mzda

20 000 Kč - 23 000 Kč

Popis

Náplň práce:
Řízení silničních motorových vozidel nad 12t a jejich běžná údržba, Údržba silniční sítě včetně jejich součástí a příslušenství, Operativní zajišťování průjezdnosti, regulace a řízení dopravy, Provádění pomocných prací při realizaci stavebních zakázek, Provádění zimní údržby silniční sítě vč. práce na speciální technice, Vedení záznamu o době řízení, bezpečnostních přestávkách a době odpočinku, Odpovědnost za dodržování předpisů, nařízení, směrnic a zásad BOZP a PO, Provádění výkonů BESIP vč. služby domácích pohotovostí.
Požadujeme:
ZŠ/SOU, Praxe v řízení nákladního automobilu min. 1 rok výhodou, ŘP. sk. C, Profesní průkaz podmínkou, Časová flexibilita, Samostatnost, spolehlivost, Ochota dále se profesně rozvíjet.
Zaměstnanecké výhody: Práce na 1 směnu v letním období, Práce na směny v zimním období, Zajímavé platové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, Zdravotní placené volno, Paušální stravné 1 400,- Kč/měsíc, Možnost dalšího profesního vzdělávání, Pololetní odměny (vypláceny 2x ročně), Odměny za životní pracovní výročí zaměstnanců, Náborový příspěvek 5 000,- Kč po zkušební době, Služební telefon, Příspěvky na penzijní připojištění, Pojistka proti škodě způsobené zaměstnavateli, Cafeterie, Sociální fond.
Kontakt:
e-mailem a telefonicky

Profese

Řidiči silničních úklidových vozidel