Datum vložení

vložen před 13 dny

Kontaktní osoba

Ing. Daniela Lazarová

Lokace

Moravskoslezský kraj, Ostrava

Mzda

17 000 Kč

Telefon

Místo výkonu práce: Provozní 5560/1b, Třebovice, 722 00 Ostrava 22
1. kontakt - své životopisy s fotografií zasílejte na e-mail: daniela.lazarova@nejlevneji.cz

Zavedená firma v oblasti dovozu a distribuce sportovních potřeb nabízí místo skladníka (fyzicky velmi náročná práce).

Náplň práce: běžná denní operativa na skladu sportovních potřeb

Požadujeme:
- vzdělání - minimálně odborné vyučení
- pozitivní přístup k manuální a technicky zaměřené práci
- analytické a logické myšlení
- samostatnost, manuální zručnost, flexibilita, pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost
- řidičské oprávnění pro skupinu B (aktivní řidič)
- vysoké pracovní nasazení
- dobrý zdravotní stav
- trestní bezúhonnost

Nabízíme:
- práci na HPP (první smlouva na 1/2 roku, v případě spokojenosti možnost přechodu na dobu neurčitou)
- práci ve stabilní a dynamicky se rozvíjející firmě
- zaměstnanecké benefity (stravenky, nákup na za zaměstnanecké ceny)
- pracovní doba PO-PÁ 8:00 - 16:30
- nástupní plat 17 000 Kč hrubého plus dynamické ohodnocení za odvedenou práci

Profese

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků